Objevte balíčky jedinečných služeb

Zde najdete výběr jednotlivých balíčků. Jsou vytvářeny s konkrétním záměrem a navrženy tak, abyste dosáhli optimálních výsledků.

Naše sezení bude vždy začínat rozhovorem. Je to naprosto nejdůležitější část. Vyslechnu Vás, budete moci bezpečně sdílet to, co máte na srdci a proč jste za mnou přišli. Vaše soukromí je pro mne posvátné.

Těšíte se na miminko a zároveň vnímáte, že je to období náročné, fyzicky i psychicky? Cítíte, že potřebujete láskyplnou péči, pohladit na duši?

 

Úžasné těhotenství a pohodové šestinedělí

Těšíte se na příchod miminka? Je to pro Vás nejkrásnější období Vašeho života, ale cítíte, že byste potřebovala více péče? Emocionální, fyzické i psychické podpory? Pak jste tu správně. Tento balíček je připraven pro nastávající maminky, které se chtějí nechat láskyplně rozmazlovat a najít potřebnou podporu v šestinedělí.

V balíčku najdete:

5 sezení s holistickou masáží  (5 x 3 hodiny)

5 konzultací pro přípravu směsí éterických olejů na případné obtíže provázející těhotenství (5 x 1 hodina, lze uskutečnit v rámci schůzky na masáž)

3 konzultace a příprava směsí éterických olejů na podporu v šestinedělí (např. proti kojeneckým kolikám, na podporu kojení apod.) (3 x 1 hodina)

Kurz kojenecké a dětské masáže (3 x 1 hodina)

ZDARMA přípravu 2 olejů k porodu a 1 oleje pro regeneraci v šestinedělí

Všechny schůzky lze provést v pohodlí Vašeho domova nebo v nově chystaném prostoru (zavolejte více informací).

Cena za balíček 26 hodin péče

23 900,- Kč

Čas pro DETOX

S každým přechodovým obdobím, jako je jaro nebo podzim, přichází jedinečná příležitost připravit tělo na následující náročné období.

Léto představuje výzvu v podobě vysokých teplot, zvýšené fyzické aktivity, obecně vyššího tempa.

Naopak zima je obdobím náchylnosti k onemocněním, útlumu a nižší aktivity a (někdy i velmi) nízkých teplot.

V balíčku najdete:

3 sezení s holistickou masáží  (3 x 3 hodiny)

ZDARMA si odnesete 3 aromaterapeutické přípravky pro domácí DETOX podle Vašeho výběru (koupelový olej, koupelová sůl, směs do difuzéru)

Cena za balíček 9 hodin péče

9 900,- Kč

Jak klienti vnímají mé služby…

Když jsem naposledy přišla k Anette na masáž, zeptala se mě, jak se mám. Cosi jsem zahučela. Podívala se na mne znovu a povídá: “Aha. Tak pojď.”

Lehla jsem si na lehátko a vypla hlavu. Vlastně je to jediný místo, kde mi to jde, jinak furt šrotuju, pořád mi víří myšlenky. Nevím, jak to dělá…

Nejdřív jsme teda vybraly esenciální oleje. Hlásila jsem, ať mě prostě poleje levandulí, ale nedala se a vybraly jsme ještě asi 3 další, který přesně odpovídaly situaci, v jaký jsem se nacházela.

Masáž je boží, od hlavy k patě, najde zablokovaný místa a jemně je uvolní, aby energie mohla zase proudit.

Někdy na mne bere baňky, někdy moxu, oblíbila jsem si ladičky. Naposledy to byla Země. Moc krásnej zážitek, nohy na zemi, hlava v oblacích.

K Anette se ráda vracím. Nevím, jak to dělá, ale má vždycky dobrou náladu a dokáže jí člověka nakazit, i když mu zrovna není do skoku.

Fakt vřele doporučuju!

Magdalena Majda Kučerová

Homeopatka, vizážistka

Tak jsem našla poklad.
Léta hledám někoho, ke komu bych mohla chodit na masáž. V Lucemburku je úroveň této služby tristní, v Praze mám málo času na testování.
Anette Tizolová
Zažila jsem u ní dvě hodiny aromaslasti. Oleje vybrané tak, aby mi voněly a uměly přesně to, co právě či dlouhodobě řeším.
A masáž sama o sobě, kdy tělo naprosto důvěřuje, hlava se vypne a celý človek si odpočine v naprosté dokonalosti. Mnohdy se mi stalo, že jsem z masáže odcházela nenasycená, že se na něco zapomnělo nebo že některým místům nebyla věnovaná dostatečná péče. Tady jsem měla pocit kompletnosti, dokonalého uvolnění celého těla i duše.
To vše 5 minut pěšky od místa, kde v Praze bydlí moje máma. Co víc si přát?
Kdyby Anette praktikovala v Lucemburku, stály by se na ni fronty dlouhé 3 měsíce. 
Klaudia Sauerová

Lektorka jógy, překladatelka a zpěvačka

Magické spojení se sebou sama přes kouzelné esence od Anettky…

Anettka má neskutečný dar, dar vyslechnout, napojit se a „přemýšlet srdcem“ v souvislostech pro svého klienta.

Namíchala mi takové esence, že když jsem k nim přičichla poprvé se zavřenýma očima, měla jsem pocit, že jsem „doma“ v největší hloubce tohoto pojmu – někde, kde se cítím fantasticky, bezpečně, milovaná, klidná, sama sebou, ve svém středu… Nedá se vlastně ani slovy popsat, jaký magický koktejl esencí dokázala Anettka namíchat. A jak využívá svůj dar empatie a přemýšlení nad souvislostmi a příčinami během konzultace, která byla nesmírně citlivá, příjemná a přátelská.

Magická síla bylin a přírody, kouzelná Anett a její láskyplný přístup – to celé je prostě propojení ve fantastickou službu… Anettko, moc děkuji a těším se na slyšenou. 💕💫

Magda Malá Ottová

Tvorba autentických webu s duší, marketing, copywriting