Přihlaste se na kurz!

Jako služby, i kurzy jsou voňavé. Zaměřuji se v nich na péči o nejmenší, vždyť co je pro nás rodiče důležitější, než si být blízcí a pomoci našim dětem. Jsou vedeny vždy individuálně, abychom měli prostor, čas a klid; kladu důraz na to, abyste se všechny techniky naučili precizně a měli jste klid rozmyslet si veškeré případné otázky.

Vyberte si, který kurz Vás zaujal a domluvíme se na termínu. 

Kurzy probíhají u Vás doma nebo online.

Kurz kojenecké a dětské masáže

Kurz probíhá jako tři samostatné hodiny v pohodlí Vašeho domova, kde se miminko dokáže hezky uvolnit.

Během první hodiny Vás naučím vybrat rostlinný olej k péči o pleť Vašeho miminka, připravit vhodné prostředí a zvolit dobu masáže. Naučíte se jak přípravit sami sebe k masáži a základní pravidla masírování. Probereme první sestavu masírování nožiček.

V druhé hodině Vám poradím s výběrem a správným použitím éterických olejů pro děti a naučím Vás další tři sestavy masáže bříška, hrudníku a paží.

Ve třetí hodině Vás naučím poslední sestavy masáže obličeje a zad a vše si zopakujeme.

Všechny podklady k masáži dostanete tištěné při jednotlivých hodinách.

 

Cena za kurz kojenecké a dětské masáže

4200,-

Miminko: Zaměřeno na koliky

Tento kurz je pro mě srdeční záležitost. Na vlastní kůži jsem ho odžila a vypilovala.

Máte doma malý zázrak a nevíte, jak si poradit s kolikami a problémy s usínáním přírodní cestou bez zbytečné „chemie“? Pak je tento kurz přesně pro Vás. Jsem aromaterapeutka a ráda Vám poradím, jak využít přírodní éterické oleje a květové vody ke zvládnutí této náročné situace.

Povím Vám, jak se éterické oleje bezpečně používají i pro nejmenší děti a naučím Vás celostní systém péče o miminko s kolikou.

Dostanete jeden namíchaný olej proti kolikám a další oleje spolu můžeme namíchat na míru.

Pokud budete mít zájem, lze zakoupit i celou sadu základní výbavy, která obsahuje dva éterické oleje, hydrolát a nahřívací polštárek. Oleje a hydrolát jsou v biokvalitě od špičkového německého dodavatele éterických olejů. Polštárek obsahuje špaldu v biokvalitě a je ušitý z bavlny certifikované pro děti.

 

Cena za kurz + 1 namíchaný olej

1250,- Kč

Kurz kojenecké a dětské masáže

Vzájemná blízkost, důvěra. Sblížení duší.. 

To všechno můžete prožít během masírování Vašeho miminka. Navážete spojení, které už navždy zůstane jedním ze základních kamenů Vašeho vztahu. 

Masáží nejen k uvolnění 

Schopnosti masáže jsou velké. Nedochází při ní jen k uvolnění, ale i k správnému zapojovaní svalových skupin. Dokáže pomoci při svalové hyper- i hypotonii, zlepšuje prokrvení orgánů a krevní oběh, dýchání, držení těla, aktivuje nervovou soustavu. 

Masáž prohlubuje Vaši schopnost vcítit se do druhé osoby. Navážete tak hlubší vztah, intimnější a více intuitivní.

 

Masáž pro všechny

Techniky používané v této masáži jsou velmi jemné, nevyvíjí žádný tlak a proto jsou vhodné opravdu pro každé miminko. Sami budete brzy schopni cítit, které techniky Vaše miminko přijímá a které se mu nelíbí a podle toho svou masážní techniku dovedete uzpůsobit potřebám Vašeho dítěte. Lze ji používat i u handicapovaných dětí. 

Miminko: Zaměřeno na koliky

Každý máme vlastní cestu. A někdy se na ní potkáme.

Tento kurz je pro mě srdeční záležitost. Na vlastní kůži jsem ho odžila a vypilovala. U nás koliky začaly ještě v porodnici. Nevím, jak moc se v porodnici dbá na dietu pro kojící matky, ale když jsem přišla domů, situace už byla natolik rozjetá, že i kdybych snad byla jen o vodě, tak malý křičel a křičel… Zní Vám to povědomě?

A spali a spali… Nebo ne?

„No nic, tak jak si poradím?!“, řekla jsem si a začala hledat pomoc. A vytvořila jsem celý systém péče o novorozence s kolikou, zahrnující éterické oleje, masáž, cvičení a speciální manipulaci s miminkem. Možná to zní jako spousta kroků, ale věřte mi, že odměnou Vám bude spokojené miminko, o hodně kratší, mírnější nebo dokonce žádné kolikové záchvaty. 

A jak mi řekla jedna moudrá žena: „Nic netrvá věčně“. Buďte stateční a buďte s Vaším miminkem i na této cestě.