Kdo jsem

a čemu se věnuji?

Jsem žena, posledních pár let i matka. Prožila jsem devět mesíců těhotenství, porod. Jak vnímáte Vy svou roli? Jak ji zvládáte? Děje se vše tak, jak jste si představovaly? Nebo…

 Jak začal můj příběh? Zcela obyčejně. Udělala doktorát z přírodních věd a začala pracovat. Hmm… a něco pořád chybělo. Nějaký dílek do skládačky.

Moje životní cesta vedla už odmala směrem k přírodě. Začala s babičkou a maminkou, se kterými jsme prohlížely herbáře, pěstovaly, sbíraly a sušily různé rostlinky. Snad proto, když jsem jednou navštívila večerní kurz aromaterapie, byla to láska na první přivonění. Tolik různých rostlin, tolik různých silic a jejich vlastností. Pak už jenom zbýval krůček na Institut Aromaterapie v Praze. Cenné zkušenosti, znalosti a vzácná přátelství, která jsem tam našla, byly odměnou za můj krok do neznáma, mimo komfortní zónu. 

V současné době dělám kineziologický výcvik u Zdeňky Jordánové a v listopadu začínám kurz duly

Mým cílem je pečovat o ženu ve všech fázích jejího života, být jí průvodcem a oporou.

 

Pokud něco chceme, myslíme to vážně a chováme se podle toho, pak vždy dosáhneme toho, co jsme chtěli.

~Zdeňka Jordánová

Proč kombinovat aroma-kineziologie

Kineziologie nám pomáhá odhalovat stará zranění a změnit náš postoj k těmto událostem. Vůně éterických olejů dokáže vytvořit pozitivní vazbu na nový postoj a díky cíleně vytvořené vonné kompozici nám s každým přivoněním nový postoj připomenout. Pomůže zapsat nový postoj do hloubky. A jelikož oba přístupy dokáží rozpouštět emocionální bloky, je kombinace těchto metod velmi efektivní a mocná. 

A jak do toho zapadá dula?

Díky mojí zkušenosti s porodem. Chtěla bych, aby ženy měly během porodu u sebe takovou podporu, která je schopná poradit si s různými eventualitami. Éterické oleje jsou velmi účinnou pomůckou během celého těhotenství, porodu i šestinedělí. Kde jsou ale krátké, nebo nejsou dostatečně rychlé, pomůže kineziologie. 

Celostní péče. To je Váš sen.

A chci Vám ho dopřát. Chci, abyste měly informace a podporu na dosah. Abyste cítily emocionální podporu kdekoli, kde ji potřebujete. Chci Vám pomoci následovat Vaše sny a cíle, naplnit Vaše záměry s lehkostí a klidem. 

Chyby jsou důkazem toho, že se o něco snažíš.