Jaké služby poskytuji?

Všechny mé služby jsou spojeny tenkou krásně vonící nitkou. U všech využívám účinků éterický olejů a kombinuji je s různými dalšími technikami.

Každou službu lze objednat do pohodlí Vašeho domova v termínu, který spolu vybereme.

Rovněž se můžete přihlásit na několik různých kurzů nebo vybrat některý z balíčků služeb.

Holistická masáž

Je jedinečná.

Zbaví každou Vaši buňku stresu a budete odcházet v dokonalé harmonii. Éterické oleje, které Vám namíchám, budou i po Vašem odchodu dále pracovat na Vašem záměru. Rostlinné oleje, které použiji, budou pečovat s láskou o každou potřebu Vaší pokožky.

Vyberete celkovou (2,5 – 3 hodiny) nebo částečnou masáž (1,5 hodiny).

 

Cena za holistickou masáž

1950,- / 3450,-

Konzultace

Objevíme Váš záměr!

Vybereme a namícháme spolu synergickou směs éterických olejů.

Dle Vašeho výběru se směs může míchat do rostlinného oleje pro použití v koupeli nebo k masáži, do olejového parfému, inhalační tyčinky nebo bude neředěná, pro použití do difuzéru.

Konzultaci lze vést osobně i online.

 

Cena za 45 minut konzultace

950,- Kč

Tónová akupunktura

Při této proceduře se využívá akupunkturních bodů ze systému Čínské medicíny a ladících vidliček, které vysílají zvukové vlny na přesné frekvenci. Tyto vibrace se používají k harmonizaci toku energie a odstraňování blokád v meridiánech. Ladičky lze použít i na harmonizaci čakrového systému těla.

Ladička se vibrující přiloží na kůži v místě příslušného akupunkturního bodu, celé sezení je naprosto nebolestivé a dochází k hluboké relaxaci.

 

 

Cena za 1,5 hodiny konzultace

1.950,- Kč

Baňkování

Baňkování je velmi stará metoda, která dnes se mimo jiné využívá pro uvolňování hlubokých svalových spasmů, obnovení toku energie v meridiánech, či odstraňování celulitidy.

Baňkování je metoda NEBOLESTIVÁ, po ošetření mohou zůstat na kůži menší modřinky, zejména v místech, kde se nachází energetická blokáda.

Baňkování je kontraindikováno pro klienty při/ po léčbě rakoviny, nedá se provádět na silně ochlupené pokožce, jizvách, větších pihách a mateřských znaménkách.

 

Cena za 1,5 hodiny konzultace

1.950,- Kč

Objevte balíčky jedinečných služeb

Zde najdete výběr jednotlivých balíčků. Jsou vytvářeny s konkrétním záměrem a navrženy tak, abyste dosáhli optimálních výsledků.

Čas pro DETOX

S každým přechodovým obdobím, jako je jaro nebo podzim, přichází jedinečná příležitost připravit tělo na následující náročné období.

Léto představuje výzvu v podobě vysokých teplot, zvýšené fyzické aktivity, obecně vyššího tempa.

Naopak zima je obdobím náchylnosti k onemocněním, útlumu a nižší aktivity a (někdy i velmi) nízkých teplot.

V balíčku najdete:

3 sezení s holistickou masáží  (3 x 3 hodiny)

ZDARMA si odnesete 3 aromaterapeutické přípravky pro domácí DETOX podle Vašeho výběru (koupelový olej, koupelová sůl, směs do difuzéru)

 

Cena za balíček 9 hodin péče

9 900,- Kč

Úžasné těhotenství a pohodové šestinedělí

Těšíte se na příchod miminka? Je to pro Vás nejkrásnější období Vašeho života, ale cítíte, že byste potřebovala více péče? Emocionální, fyzické i psychické podpory? Pak jste tu správně. Tento balíček je připraven pro nastávající maminky, které se chtějí nechat láskyplně rozmazlovat a najít potřebnou podporu v šestinedělí.

V balíčku najdete:

5 sezení s holistickou masáží  (5 x 3 hodiny)

5 konzultací pro přípravu směsí éterických olejů na případné obtíže provázející těhotenství (5 x 1 hodina, lze uskutečnit v rámci schůzky na masáž)

3 konzultace a příprava směsí éterických olejů na podporu v šestinedělí (např. proti kojeneckým kolikám, na podporu kojení apod.) (3 x 1 hodina)

Kurz kojenecké a dětské masáže (3 x 1 hodina)

ZDARMA přípravu 2 olejů k porodu a 1 oleje pro regeneraci v šestinedělí

Všechny schůzky lze provést v pohodlí Vašeho domova nebo v nově chystaném prostoru (brzy více informací).

 

 

Cena za balíček 26 hodin péče

23 900,- Kč

Naše sezení bude vždy začínat rozhovorem. Je to naprosto nejdůležitější část. Vyslechnu Vás, budete moci bezpečně sdílet to, co máte na srdci a proč jste za mnou přišli. Vaše soukromí je pro mne posvátné.

Holistická masáž

Holistická. Celostní.

Masáž Vašeho života. Věnuje se psychickým i fyzickým aspektům. Kombinuje sílu éterických olejů a péči nejkvalitnějších za studena lisovaných rostlinných olejů.

Blaho.

Až ke mně přijdete, nečekejte, že si okamžitě lehnete na lehátko, já vás hodinku budu masírovat a půjdete domů.

Nejprve spolu vytvoříme jedinečný olej. Směs éterických a rostlinných olejů, přesně na míru Vašemu záměru. Budeme si dlouze povídat a oleje vybereme buď podle diagnostiky Čínské medicíny, kineziologie, nebo intuitivně, pomocí výkladových karet. Záleží pouze na Vás, co s Vámi rezonuje. Někdy se Vám nebude chtít mluvit a karty nám pomohou s výběrem. Jindy se podíváme na zoubek fyzickým potížím, někdy zase zabrousíme do Vaší psýché a TČM nám bude cenným pomocníkem.

Přes dvě hodiny.

Spíše počítejte tři. Nebudeme spěchat, dáme si čaj a společně objevíme, co přesně potřebujete. Pokud máte méně času, zvolíme zkrácenou masáž.

Neleknete se, když na Vás občas použiji při masáži baňku, občas moxu (čínská metoda nahřívání akupunkturních bodů nebo bodů bolesti pomocí pelyňkového doutníku), občas ladičku. Podle aktuální situace a Vaší potřeby nebo přání. 

Chci, aby byla každá Vaše masáž jedinečná, tak, jako jsou jedinečné Vaše potřeby v každém okamžiku. 

 

Konzultace

Difuzér, vana, obklad, automasáž

Máte konkrétní záměr a chcete se k jeho splnění denně posouvat pomocí vlastní vonné kompozice? Chcete si dávat éterické oleje do difuzéru, do koupele? Objednejte se na konzultaci.

Osobně. Online.

Setkáme se, buď osobně, nebo online. Probereme Váš záměr a vybereme oleje. Namíchám Vám Vaši jedinečnou směs a buď si ji rovnou sami odnesete, nebo Vám ji zašlu poštou. 

Co všechno oleje zvládnou?

Můžete si chtít provonět domov na Vánoce, ke zvláštní příležitosti.

Rozprašovat do vzduchu oleje s dezinfekčními účinky. Můžete si je vzít do práce a čistit vzduch kolem svého pracovního prostoru. 

Chcete si dát večer horkou vanu na uvolnění a milujete, když se můžete ponořit do nádherné vůně, která o Vás navíc pečuje na několika úrovních najednou. 

A při tom všem víte, že je ve vůni obsažený ještě jistý záměr a s každým nádechem se mu posouváte vstříc.

Tónová akupunktura

Všechno má určitou vibraci.

A pokud to nemá správnou vibraci, může se to projevit. Energie neproudí, jak má. 

Jak se správně naladit?

Tónová akupunktura využívá systému meridiánů z čínské medicíny a ladících vidliček, které vibrují na určitých přesných frekvencích. Ladící vidličky se přikládají na akupunkturní body a jejich vibrování má za úkol napravit energetické nerovnováhy v dané dráze.

Ladí, neladí.

Velmi často se tzv. fonoforéza používá k ošetření čakrového systému těla, protože každá čakra se pojí k určitým orgánům a když se metoda spojí s diagnostikou podle čínské medicíny, vzniká velmi mocné spojenectví. Celá metoda je absolutně nebolestivá. 

Baňkování

Zahřát. Nasát. Uvolnit.

Baňkování je zázračné. Když masér zapálí fakuli, klientům se obvykle trošku zatají dech. Následují drobná leknutí, pokaždé, když se baňka přisaje na kůži.  

Nebolí.

Baňky se dostanou do velké hloubky. Uvolní i velmi zatuhlé svaly a rozproudí energii, místo spasmatu se prokrví. 

Výborně funguje baňkování i na celulitidu. Pokud se masáž podpoří správně vybraným éterickým olejem, proces detoxikace se nastartuje velmi rychle. 

.

Jak klienti vnímají mé služby…

Když jsem naposledy přišla k Anette na masáž, zeptala se mě, jak se mám. Cosi jsem zahučela. Podívala se na mne znovu a povídá: “Aha. Tak pojď.”

Lehla jsem si na lehátko a vypla hlavu. Vlastně je to jediný místo, kde mi to jde, jinak furt šrotuju, pořád mi víří myšlenky. Nevím, jak to dělá…

Nejdřív jsme teda vybraly esenciální oleje. Hlásila jsem, ať mě prostě poleje levandulí, ale nedala se a vybraly jsme ještě asi 3 další, který přesně odpovídaly situaci, v jaký jsem se nacházela.

Masáž je boží, od hlavy k patě, najde zablokovaný místa a jemně je uvolní, aby energie mohla zase proudit.

Někdy na mne bere baňky, někdy moxu, oblíbila jsem si ladičky. Naposledy to byla Země. Moc krásnej zážitek, nohy na zemi, hlava v oblacích.

K Anette se ráda vracím. Nevím, jak to dělá, ale má vždycky dobrou náladu a dokáže jí člověka nakazit, i když mu zrovna není do skoku.

Fakt vřele doporučuju!

Magdalena Majda Kučerová

Homeopatka, vizážistka

Tak jsem našla poklad.
Léta hledám někoho, ke komu bych mohla chodit na masáž. V Lucemburku je úroveň této služby tristní, v Praze mám málo času na testování.
Anette Tizolová
Zažila jsem u ní dvě hodiny aromaslasti. Oleje vybrané tak, aby mi voněly a uměly přesně to, co právě či dlouhodobě řeším.
A masáž sama o sobě, kdy tělo naprosto důvěřuje, hlava se vypne a celý človek si odpočine v naprosté dokonalosti. Mnohdy se mi stalo, že jsem z masáže odcházela nenasycená, že se na něco zapomnělo nebo že některým místům nebyla věnovaná dostatečná péče. Tady jsem měla pocit kompletnosti, dokonalého uvolnění celého těla i duše.
To vše 5 minut pěšky od místa, kde v Praze bydlí moje máma. Co víc si přát?
Kdyby Anette praktikovala v Lucemburku, stály by se na ni fronty dlouhé 3 měsíce. 
Klaudia Sauerová

Lektorka jógy, překladatelka a zpěvačka

Magické spojení se sebou sama přes kouzelné esence od Anettky…

Anettka má neskutečný dar, dar vyslechnout, napojit se a „přemýšlet srdcem“ v souvislostech pro svého klienta.

Namíchala mi takové esence, že když jsem k nim přičichla poprvé se zavřenýma očima, měla jsem pocit, že jsem „doma“ v největší hloubce tohoto pojmu – někde, kde se cítím fantasticky, bezpečně, milovaná, klidná, sama sebou, ve svém středu… Nedá se vlastně ani slovy popsat, jaký magický koktejl esencí dokázala Anettka namíchat. A jak využívá svůj dar empatie a přemýšlení nad souvislostmi a příčinami během konzultace, která byla nesmírně citlivá, příjemná a přátelská.

Magická síla bylin a přírody, kouzelná Anett a její láskyplný přístup – to celé je prostě propojení ve fantastickou službu… Anettko, moc děkuji a těším se na slyšenou. 💕💫

Magda Malá Ottová

Tvorba autentických webu s duší, marketing, copywriting